KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7821319
nr 782 1319
Hugo Öfverström
(1900-1973), Sverige
Blandteknik, Hugo Öfverström (1900-1973), strandmotiv, signerad, 49x61
Hugo Öfverström, svensk målare född i Kungälv 1900, död 1973.
Utrop:
800 kr
Såld:
650 kr
måndag 8 oktober 2012
kl 17:59:41
350 kr
350 kr
400 kr
500 kr
600 kr
Hugo Öfverström
Läs mer om Hugo Öfverström